наша школа №155 наша школа №155

За допомогою кнопок,
можете поділитися адресою сайта зі своїми друзями в
соціальних мережах, яких ви зареєстровані


 

Як уберегтися від непроханих візитерів?

Отже, ви мали змогу впевнитись, що є багато людей, які намагаються отримати доступ до чужих комп'ютерів. Проте існують засоби, що утруднюють цей процес або навіть унеможливлюють його. Найпоширеніші з них — брандмауери, а також антивірусне та антиспамове програмне забезпечення. Велике значення має також дотримання користувачами правил безпеки під час роботи в Інтернеті.


Брандмауери


Взагалі бранідмауер — це стіна з вогнестійкого матеріалу, що розташована між буквами й захищає їх від пожежі. Якщо вогонь вируватиме зовні то така стіна не дозволить йому досягти будинку. В комп'ютерній мережі брандмауером називати програмне та апаратне забезпечення, яке захищає локальну мережу від небезпек. Брандмауер розташовують між локальною мережею та Інтернетом або між окремими ланками локальної мережі. Він відстежує й аналізує весь потік пакетів з даними що надходить до нього, і пропускає лише дозволені пакети. Таким чином, небезпечний код з Інтернету не може потрапити до локальної мережі. Принцип дії Брандмауера ілюструє малюнок:

Брандмауер потрібний у будь-якій локальній мережі, в тому числі й у домашній. Вже зараз у вас є можливість ознайомитися з відомостями про наявне програмне забезпечення на відповідних сайтах.

  • Антивірусне програмне забезпечення
  • .

    Однією з найбільших загроз для комп'ютерних систем є віруси. Для боротьби з ни­ми можна придбати програмне забезпечення, що називається антивірусним. Воно працюватиме у вашій системі й перевірятиме на вміст вірусів усі файли, які ви от­римуєте електронною поштою, завантажуєте з Інтернету, переписуєте на жорст­кий диск або запускаєте на виконання з компакт-дисках чи дискети. Більшість виробників антивірусних програм пропонують пробні версії, які можна за­вантажити на комп'ютер і використовувати протягом певного часу. Пробними версія­ми можуть бути укомплектовані також нові комп'ютери. Незалежно від того, яку з антивірусних програм ви оберете, важливо постійно її оновлювати. Зазвичай за певну річну оплату ви можете завантажувати оновлення з сайту виробника. Більшість програм самостійно щоденно підключаються до сво­го сайту й перевіряють, чи нема там «свіжих» оновлень.

    Інформація з сайтуhttp://myclass.at.ua

    Прочитавши, ви отримаєте відповіді на такі запитання:

    gA